Informatie aanvragen Boek deze reis Mail deze pagina Print deze pagina antarctica-201

Expeditiecruises "Antarctica, de klassieke route"

avontuurlijke scheepsreizen naar het Witte Continent

  • - korte scheepsreizen met expeditiesfeer / volpension
  • - regelmatig (land)excursies // diverse extra activiteiten mogelijk
  • - Engelssprekende expeditieleiding
  • - min. 50-70 / max. 110-124 passagiers // internationaal gezelschap
  • - verlenging in Argentinië, in Chili en op de Falklandeilanden mogelijk
  • - Aanbiedingen en kortingen? Deze staan in de prijstabel per schip vermeld.

Het Antarctisch Schiereiland is het makkelijkst bereikbare deel van Antarctica. Iedere Antarctische zomer (onze winter) vertrekken er wekelijks schepen richting dit witte continent. Het schiereiland met de omliggende eilanden vormen een prachtige gebied om te verkennen per schip. Indrukwekkende vaarwegen zoals de Gerlachestraat en het, door steile wanden omsloten, Lemairekanaal en bezoeken aan de verschillende eilanden maken deel uit van deze expeditiecruises. 
Op de eilanden broeden Adélie-, Ezels- en Kinbandpinguïns. Zuidpoolkippen en Zuidpooljagers zijn aan de randen van pinguïnkolonies te vinden. Op de stranden luieren pelsrobben en Weddellzeehonden. Op en tussen de rotsen zijn mossen en hier en daar is er zelfs een polletje gras te vinden.
Uit de tijd van vroege expedities zijn overblijfselen van overwinteringshutten, graven of alleen maar een gravering in de rotsen terug te vinden. De walvisvaart heeft meer achtergelaten. Vooral op het vulkanische eiland Deception zijn nog veel restanten van de fabriek te zien.
Tijdens iedere reis zal een aantal eilanden bezocht worden en u zal een poging gedaan worden om een bezoek aan het vasteland te brengen, zodat u echt op het continent Antarctica bent geweest.
De scheepsreizen beginnen en eindigen in Ushuaia (Argentinië).


Reisbeschrijving "Antarctica de klassieke route"

Op vrijwel alle schepen wordt u om 16.00u op de dag van vertrek aan boord verwacht. Na inscheping en het afhandelen van formaliteiten vertrekt u dan rdon 18.00u vanuit Ushuaia. De tocht door het Beagle Kanaal duurt tot rond middernacht. Wanneer u 's morgens wakker wordt, bevindt u zich op de Drake Passage. Afhankelijk van weer en wind wordt in twee dagen de Drake Passage overgestoken.
Onderweg zullen albatrossen en andere stormvogels rond het schip te zien zijn. Soms passeren walvissen of dolfijnen en na enige tijd komen de eerste ijsbergen in zicht. IJsbergen in steeds weer nieuwe vormen en kleuren, u blijft kijken! Aan het einde van de derde dag komen de eerste eilanden in zicht. Als het weer het toelaat zal 's avonds nog een landing gemaakt worden kunnen worden.
Tijdens deze reizen zullen, als het weer en de ijscondities het toelaten, gemiddeld twee landingen per dag gemaakt worden.
De volgende dagen zullen bestaan uit het varen door indrukwekkende weidse landschappen en het aan land gaan op eilanden als Cuverville, Half Moon en Rongé met voornamelijk Ezels- en Kinbandpinguïns. Het vulkanische eiland Deception is landschappelijk erg mooi. U kunt hier een bad nemen in het warme water. Er is een Kaapse duivenkolonie en een Kinbandpinguïnkolonie bij Bailey Head.Op het strand staan roestige tanks en een vervallen station uit de tijd van de walvisvaart. De Britse hangar stamt uit de Tweede Wereldoorlog.
Verder naar het zuiden ligt Paradise Bay. Een idyllische baai omringd door traag stromende gletsjers, waar vaak walvissen gezien worden. Dit is ook een van de plaatsen waar u voet op het vasteland van Antarctica kunt zetten.
Nog verder zuidwaarts hopen we door het spectaculaire Lemairekanaal naar Petermann te kunnen varen. Bij Charcot Point heeft de overwinteringshut van Jean-Baptiste Charcot gestaan, die hier in 1909 strandde met zijn schip Pourqoui-Pas?.
Als zuidelijkste punt wordt soms het Oekraïense station Vernadskiy aangedaan.

Weer in noordelijke richting ligt Port Lockroy waar een Brits onderzoeksstation en museum (dat tevens dienst doet als postkantoor) te bezoeken zijn. Er leven Ezelspinguïns, aalscholvers en Zuidpoolkippen. Op het eiland ligt tevens een compleet walvisskelet.
Al cruisend door de Gerlachestraat trekken de fascinerenste landschappen aan u voorbij.
Een landing op Livingston bij Hannah Point (toegestaan vanaf half januari), geeft u de mogelijkheid om Zeeolifanten, Reuzenstormvogels en een enkel paartje Macaronipinguïns te zien.
De Melchiorarchipel is een verzameling kleine eilanden die grotendeels bedekt zijn met sneeuw en ijs. Pelsrobben komen hier regelmatig voor en het is tevens een goede plaats om walvissen te zien.
Indien de Weddellzee bevaarbaar is, kan er gekozen worden om Devil of Paulet te bezoeken. Het is een gebied waar immense tafelijsbergen ronddrijven.
De terugreis over de Drake Passage neemt weer twee dagen in beslag. Vroeg in de ochtend wordt dan in Ushuaia ontscheept.

LET OP: dit is slechts een voorbeeld van een mogelijke route. Welke eilanden van de South Shetlandeilanden, Antarctica en mogelijk zelfs in de Weddellzee werkelijk worden aangedaan, is afhankelijk ijsgang, weers- en lokale omstandigheden en IAATO afspraken.

Walvissen en fotografie

De reis met de Plancius van 20 maart 2013 zal geheel gericht zijn op het vinden, observeren en fotograferen van vooral walvissen, maar ook andere dieren die op en rond Antarctica leven, zullen de nodige aandacht krijgen.

Kamperen

Tijdens de verschillende reizen met de Plancius, de Akademik Ioffe, de Akademik Vavilov, de Clipper Adventurer en de Sea Spirit wordt u de mogelijkheid geboden om een nachtje aan land te kamperen. Iedereen kan in principe hieraan deelnemen. De reizen waarvoor voor het kamperen betaald moet worden (zie prijslijst) is een beperkt aantal plaatsen dus het is verstandig om dit tegelijkertijd met de scheepsreis te boeken. Bij de reizen waar het kamperen gratis is, kunt u aan boord beslissen of u wilt deelnemen aan het kamperen.

Kajakken

Tijdens de reizen met de Akademik Ioffe, de Akademik Vavilov, de Sea Spirit en de Plancius kunt u (tegen de in de prijslijst genoemde meerprijs) deelnemen aan het kajakken. Hoe vaak er gekajakt kan worden, hangt van de ijs- en weersomstandigheden af, maar vier tot vijf keer is heel gebruikelijk. Het maximum aantal deelnemers is circa 15, daarom is aanmelding vooraf noodzakelijk. Voor het deelnemen is enige ervaring en de beheersing van een aantal basistechnieken vereist. Nadere informatie hieromtrent is op aanvraag beschikbaar.

Duiken

Duiken in deze koude, maar vaak tropisch heldere wateren, is uitsluitend weggelegd voor zeer ervaren droogpakduikers, met ijsduikervaring. Deelnemen aan het duiken is uitsluitend mogelijk tegen de vermelde meerprijs op de Plancius. U dient dit vooraf te boeken, waarbij benodigde certificaten (brevet + logboek) overlegd moeten worden.

Sneeuwschoenwandelen, cross-country skiën, bergbeklimmen

Tijdens de vroege reizen in het seizoen 2012 - 2013 met Sea Spirit worden sneeuwschoenwandelen (gratis), cross-country skiën (tegen meerprijs), en bergbeklimmen (tegen meerprijs) aangeboden. Aan het sneeuwschoenwandelen kan in principe iedereen deelnemen die een beetje conditie heeft. Voor het cross-country skiën en het bergbeklimmen is wel ervaring nodig.

De schepen

U kunt deze reis maken per klein expeditiecruiseschip (ca. 50 passagiers, zie andere pagina) en met de grotere expeditiecruiseschip met ca. 110 passagiers. In beide gevallen is het (bijna) overal mogelijk om met alle passagiers tegelijkertijd aan land te gaan. Hierdoor heeft u per landing veel tijd aan land om te kijken, te wandelen en te fotograferen. 
Voor meer informatie over de schepen kunt u op de naam van het gewenste schip klikken:
* Akademik Ioffe
* Akademik Sergey Vavilov
* Expedition
* Ortelius
* Plancius
Sea Spirit 

Benodigde vluchten, overnachtingen en eventuele verlenging

Indien gewenst, verzorgen wij ook graag uw vluchten, benodigde overnachtingen in Ushuaia en eventueel overnachting in Buenos Aires, alsmede eventuele verlenging in andere delen van Argentinië, Chili of de Falklandeilanden. Voor iedeeën kunt u verder kijken onder bestemming Argentinië, Chili en de Falklandeilanden. U kunt ons ook mailen of bellen (010-2950126). We leggen u graag de mogelijkheden voor.

** NIEUW **
4 x per week rechstreekse KLM-vluchten Amsterdam - Buenos Aires en v.v.

Vertrek

Deze reizen beginnen en eindigen in Ushuaia (Argentinië).

Data Beschikbaar Reisduur Schip
19 feb t/m 01 mrt 2012 op aanvraag 11 nachten* Clipper Adventurer
24 feb t/m 05 mrt 2012 op aanvraag 10 nachten Akademik Ioffe
25 feb t/m 07 mrt 2012 op aanvraag 11 nachten* Akademik Vavilov
29 feb t/m 11 mrt 2012 op aanvraag 11 nachten* Clipper Adventurer
20 mrt t/m 29 mrt 2012 alle categorieën 09 nachten Plancius

Plancius

Prijzen per persoon
LET OP: VERLAAGDE PRIJZEN!!!

Accommodatie 20 mrt 2012
09 nachten
B-4 pers. hut € 2.593,00
B-2 pers. hut patrijspoort € 2.812,00
B-2 pers. hut raam € 3.178,00
Deluxe 2-pers. hut € 3.373,00
C-2 pers. hut € 3.672,00
Brandstoftoeslag € 162,00

bij koers US$1,00 = € 0,74

Akademik Ioffe

Prijzen per persoon

Accommodatie 24 feb 2012
10 nachten
A-3 pers. hut € 4.877,00
BS-2 pers. hut € 6.209,00
B-2 pers. hut € 6.579,00
C-2 pers. hut € 6.875,00
Suite € 7.171,00
OO-suite € 8.059,00
Kamperen GRATIS
Kajakken € 555,00

bij koers US$1,00 = € 0,74

Clipper Adventurer

Prijzen per persoon
Voor nieuwe boekingen na 01 dec 2011 op de reizen van 10 feb, 19 feb en 29 feb 2012 geldt een korting van 30%.
Heeft u eerder met Quark Expeditions gereisd? Dan komt u in aanmerking voor 5% loyaliteitskorting.

Accommodatie 19 feb 2012 29 feb 2012
MD-3 pers.hut € 4.433,00 € 3.619,00
LDT-2 pers.hut € 5.543,00 € 4.581,00
MDP-2 pers.hut € 5.765,00 € 5.099,00
MDW-2 pers.hut € 6.061,00 € 5.321,00
Superiorhut € 6.357,00 € 5.617,00
Deluxehut € 6.653,00 € 5.913,00
Suite € 7.541,00 € 6.653,00

bij koers US$1,00 = € 0,74

Akademik Sergey Vavilov

Prijzen per persoon.
Voor nieuwe boekingen na 01 dec 2011: 30% korting op vertrek van 25 feb 2012 op onderstaande prijzen!
Heeft u eerder met Quark Expeditions gereisd? Dan komt u in aanmerking voor 5% loyaliteitskorting.

Accommodatie 25 feb 2012
A-3 pers. hut € 4.285,00
A-2 pers. hut € 5.025,00
BS-2 pers. hut € 5.321,00
B-2 pers. hut € 5.987,00
C-2 pers. hut € 6.357,00
Suite € 6.801,00
Cooksuite € 7.319,00
Kamperen € 167,00
Kajakken € 611,00

bij koers US$1,00 = € 0,74

Sea Spirit

Prijzen per persoon
Heeft u eerder met Quark Expeditions gereisd? Dan komt u in aanmerking voor 5% loyaliteitskorting.

Accommodatie
CL - 3 pers.
MD - 2 pers.
CL - 2 pers.
Superior 2 pers.
Deluxe 2 pers.
Suite 2 pers.
Kamperen
Kajakken

Beschikbaarheid:

Genoemde beschikbaarheid is bijgewerkt t/m 31 januari 2012.

Hutdeling:

Genoemde prijzen zijn gebaseerd op hutdeling. D.w.z. als alleengaande boekt u standaard op indeling. U betaalt dan GEEN 1-pers. toeslag. U wordt ingedeeld met reizigers van hetzelfde geslacht (dames bij dames en heren bij heren). In een 3- of 4-pers. hut kunt u uitsluitend met drie personen tegelijk of op indeling boeken. Wanneer u met twee personen van ongelijk geslacht reist, kunt u NIET in een en dezelfde 3-of 4-pers. hut geboekt worden. De een gaat dan in de herenhut, de andere in een dameshut.

Toeslag alleengebruik hutten:

Indien u alleen reist en geen hut met andere passagiers wilt delen, zijn de onderstaande toeslagen van toepassing:
Plancius
Toeslag alleengebruik van B-2 pers. hut, Deluxe en C-2 pers.hut: 70%.
Clipper Adventurer
Toeslag alleengebruik van LD-2, MD-2 en CD-2: 70%.
Toeslag aleengebruik van Superior, Deluxe en suites: 100%.
Akademik S. Vavilov
Toeslag alleengebruik van A-2, BS-2, B-2 en C-2 pers. hut: 70%.
Toeslag alleengebruik van de suites: 100%.
Sea Spirit
Toeslag alleengebruik van Classic-2, Maindeck-2 en Superior-2 hut: 70%.
Toeslag alleengebruik van de Deluxe hutten en suites: 100%.
Akademik Ioffe:
Toeslag alleengebruik van 2-pers.hutten: 50%.
Toeslag alleengebruik van de suites: 100%.

De prijzen zijn inclusief:

scheepsreis zoals omschreven, volpension aan boord (incl. koffie en thee), accommodatie aan boord op indeling, alle excursies gedurende de scheepsreis, uitgebreide informatie (o.a. de Elmar Wereldwijzer Antarctica), (digitaal)verslag van de reis.
Extra inclusief : 
Plancius, Akademik Ioffe, Akademik Vavilov, Sea Spirit en Clipper Adventurer:
gebruik van rubberlaarzen gedurende de scheepsreis.
Akademik Vavilov, Sea Spirit en Clipper Adventurer:
hotelovernachting in Ushuaia op basis van logies/ontbijt voorafgaande aan de scheepsreis, bagagevervoer van het groepshotel naar de kade, groepstransfer van de kade naar de luchthaven, een expeditieparka, die u na de reis mag houden, evacuatieverzekering tot US$ 100.000 per persoon, brandstofprijsgarantie.

De prijzen zijn exclusief:

retourvlucht van Amsterdam of Brussel via Buenos Aires naar Ushuaia, transfers in Buenos Aires, eventueel benodigde overnachting in Buenos Aires, luchthavenbelastingen, eventuele brandstofstoeslagen, transfers, verzekeringen, drankjes en fooien aan boord en uitgaven van persoonlijke aard. Bijdrage Stichting Calamiteitenfonds Reizen € 2,50 per boeking.

BRANDSTOFTOESLAG PLANCIUS

Rederij Oceanwide Expeditions heeft bekend gemaakt dat vanwege de aanhoudend hoge prijs van de brandstof (rond de US$ 100 voor een vat Brent-olie) over te gaan tot het heffen van een brandstoftoeslag van € 18,- per persoon per nacht aan boord.

Vluchten, overnachtingen en eventuele verlenging

Indien gewenst, verzorgen wij ook uw vluchten vanaf Amsterdam of Brussel, eventuele overnachtingen en gewenste verlenging in Argentinië, Chili of op de Falklandeilanden.
Prijsindicatie vluchten: vanaf € 1.200,00 p.p. incl. luchthavenbelastingen en toeslagen.
In december gelden hogere vluchtprijzen.

** NIEUW: vanaf 01 oktober 2011: 3 x per week rechtstreekse KLM-vlucht Amsterdam - Buenos Aires en v.v.

Stichting Calamiteitenfonds Reizen (CFR)

Ga naar de CFR informatiepagina.

Stichting Garantiefonds Reisgelden (SGR)

Ga naar de SGR informatiepagina.

Vertrek

Deze reizen beginnen en eindigen in Ushuaia (Argentinië).
De reizen waarbij de reisduur gemerkt is met een * is de eerste nacht een hotelovernachting in Ushuaia. De scheepsreis zelf is dus een nacht korter dan het aangegeven aantal nachten.

Data Beschikbaar Reisduur Schip
07 nov t/m 19 nov 2012 12 nachten* Expedition
11 nov t/m 22 nov 2012 11 nachten* Sea Spirit
18 nov t/m 30 nov 2012 12 nachten* Expedition
21 nov t/m 02 dec 2012 11 nachten* Sea Spirit
25 nov t/m 06 dec 2012 11 nachten* Clipper Adventurer
29 nov t/m 11 dec 2012 12 nachten* Expedition
01 dec t/m 12 dec 2012 11 nachten* Sea Spirit
03 dec t/m 13 dec 2012 alle categorieën 10 nachten Plancius
05 dec t/m 16 dec 2012 11 nachten* Clipper Adventurer
08 dec t/m 18 dec 2012 alle categorieën 10 nachten Akademik Vavilov
08 dec t/m 18 dec 2012 10 nachten Akademik Ioffe
10 dec t/m 22 dec 2012 12 nachten* Expedition
13 dec t/m 22 dec 2012 alle categorieën 09 nachten Plancius
14 dec t/m 23 dec 2012 09 nachten Ortelius
15 dec t/m 26 dec 2012 11 nachten* Clipper Adventurer
18 dec t/m 28 dec 2012 alle categorieën 10 nachten Akademik Vavilov
22 dec t/m 02 jan 2013 alle categorieën 11 nachten Plancius
23 dec t/m 01 jan 2013 09 nachten Ortelius
25 dec t/m 04 jan 2013 10 nachten* Clipper Adventurer
29 dec t/m 09 jan 2013 11 nachten* Sea Spirit
02 jan t/m 12 jan 2013 10 nachten* Expedition
08 jan t/m 17 jan 2013 09 nachten* Sea Spirit
21 jan t/m 31 jan 2013 10 nachten* Clipper Adventurer
27 jan t/m 06 feb 2013 alle categorieën 10 nachten Akademik Vavilov
29 jan t/m 08 feb 2013 10 nachten* Expedition
29 jan t/m 09 feb 2013 11 nachten* Sea Spirit
07 feb t/m 17 feb 2013 alle categorieën 10 nachten Plancius
07 feb t/m 17 feb 2013 10 nachten* Expedition
16 feb t/m 26 feb 2013 10 nachten* Expedition
17 feb t/m 26 feb 2013 alle categorieën 09 nachten Plancius
20 feb t/m 03 mrt 2013 11 nachten* Sea Spirit
23 feb t/m 06 mrt 2013 11 nachten* Clipper Adventurer
24 feb t/m 06 mrt 2013 alle categorieën 10 nachten Akademik Vavilov
02 mrt t/m 11 mrt 2013 09 nachten* Sea Spirit
03 mrt t/m 13 mrt 2013 10 nachten Akademik Ioffe
06 mrt t/m 16 mrt 2013 alle categorieën 10 nachten Akademik Vavilov
13 mrt t/m 23 mrt 2013 10 nachten Akademik Ioffe
16 mrt t/m 26 mrt 2013 alle categorieën 10 nachten Akademik Vavilov
20 mrt t/m 29 mrt 2013 alle categorieën 09 nachten Plancius

bij koers US$1,00 = € 0,74

Akademik Ioffe

Prijzen per persoon

Accommodatie 08 dec 2012
10 nachten
03 mrt 2013
10 nachten
13 mrt 2013
10 nachten
A-3 pers. hut € 4.433,00 € 4.433,00 € 4.433,00
BS-2 pers. hut € 6.061,00 € 6.061,00 € 6.061,00
B-2 pers. hut € 6.505,00 € 6.505,00 € 6.505,00
C-2 pers. hut € 6.801,00 € 6.801,00 € 6.801,00
Shackletonsuite € 7.097,00 € 7.097,00 € 7.097,00
One Oceansuite € 7.837,00 € 7.837,00 € 7.837,00
Kajakken € 589,00 € 589,00 € 589,00
Kamperen GRATIS GRATIS GRATIS

bij koers US$1,00 = € 0,74

Akademik Sergey Vavilov

Prijzen per persoon

Accommodatie 08 dec 2012
10 nachten
18 dec 2012
24 feb 2013
10 nachten
06 mrt 2013
16 mrt 2013
10 nachten
A-3 pers. hut € 4.433,00 € 5.173,00 € 4.433,00
BS-2 pers. hut € 6.061,00 € 6.579,00 € 6.061,00
B-2 pers. hut € 6.505,00 € 6.949,00 € 6.505,00
C-2 pers. hut € 6.801,00 € 7.319,00 € 6.801,00
Shackletonsuite € 7.097,00 € 7.615,00 € 7.097,00
One Ocean Suite € 7.837,00 € 8.577,00 € 7.837,00
Kamperen GRATIS GRATIS GRATIS
Kajakken € 589,00 € 589,00 € 589,00

bij koers US$1,00 = € 0,74

Clipper Adventurer

Prijzen per persoon
Heeft u eerder met Quark Expeditions gereisd? Dan komt u in aanmerking voor 5% loyaliteitskorting.
Bij boeking voor 29 juni wordt een vluchtkorting van € 740,00 p.p. gegeven vanaf huttype MDP-2 pers. hut. (Geldt niet voor vertrek 25 dec).

Accommodatie 25 nov 2012
05 dec 2012
23 feb 2013
11 nachten
15 dec 2012
11 nachten
21 jan 2013
10 nachten
25 dec 2012
10 nachten
MD-3 pers. hut € 4.067,00 € 5.029,00 € 5.177,00
LD-2 pers. hut € 5.177,00 € 6.287,00 € 6.583,00
MDP-2 pers. hut € 5.917,00 € 6.953,00 € 7.027,00
MDW-2 pers. hut € 6.361,00 € 7.323,00 € 7.397,00
Superiorhut € 6.657,00 € 7.989,00 € 8.137,00
Deluxe hut € 6.953,00 € 8.359,00 € 8.433,00
Suite (2-pers) € 7.841,00 € 9.321,00 € 9.617,00
Kamperen € 167,00 € 167,00 € 167,00
Fotografie GRATIS GRATIS GRATIS

Expedition

Prijs per persoon

Accommodatie 07 nov 2012
12 nachten
18 nov 2012
29 nov 2012
10 dec 2012
12 nachten
02 jan 2013
10 nachten
Cat. 1A - 4 pers. hut € 3.289,00 € 3.649,00 € 4.379,00
Cat. 1 - 3 pers. hut € 3.649,00 € 4.019,00 € 4.709,00
Cat. 2 - 2 pers. hut € 4.529,00 € 4.969,00 € 5.729,00
Cat. 3 - 2 pers. hut € 5.479,00 € 5.839,00 € 6.789,00
Cat. 4 - 2 pers. hut € 5.989,00 € 6.139,00 € 7.229,00
Cat. 5 - 2 pers. hut € 6.649,00 € 6.789,00 € 7.739,00

Expedition -vervolg-

Prijzen per persoon

Accommodatie 29 jan 2013
07 feb 2013
10 nachten
16 feb 2013
10 nachten
Cat. 1A - 4 pers. hut € 4.199,00 € 4.269,00
Cat. 1 - 3 pers. hut € 4.569,00 € 4.639,00
Cat. 2 - 2 pers. hut € 5.589,00 € 5.659,00
Cat. 3 - 2 pers. hut € 6.569,00 € 6.649,00
Cat. 4 - 2 pers. hut € 7.009,00 € 7.089,00
Cat. 5 - 2 pers. hut € 7.599,00 € 7.669,00

Ortelius

Prijzen per persoon
Bij boeking voor 01 mei 2012:
5% vroegboekkorting op vertrek 14 dec en 23 dec 2012.

Accommodatie 14 dec 2012
09 nachten
23 dec 2012
09 nachten
A-4 pers. hut € 3.690,00 € 4.150,00
A-2 pers. hut € 4.350,00 € 4.890,00
BP-2 pers. hut € 5.150,00 € 5.850,00
BW-2 pers. hut € 5.390,00 € 6.090,00
C-2 pers. hut € 6.350,00 € 7.290,00
Suite 2-pers. € 7.150,00 € 8.150,00

Plancius

Prijzen per persoon
Bij boeking voor 01 mei 2012:
10% vroegboekkorting op vertrek 03 dec. 2012
5% vroegboekkorting op vertrek 13 en 22 dec. 2012

accommodatie 03 dec 2012
10 nachten
13 dec 2012
09 nachten
22 dec 2012
11 nachten
B-4 pers. hut € 4.790,00 € 4.350,00 € 5.750,00
B-2 pers. hut patrijspoort € 5.750,00 € 5.150,00 € 6.850,00
B-2 pers. hut raam € 5.990,00 € 5.390,00 € 7.150,00
Deluxe 2-pers. hut € 6.350,00 € 5.750,00 € 7.550,00
C-2 pers. hut € 7.050,00 € 6.350,00 € 8.390,00
sneeuwschoenwandelen gratis gratis gratis
kajakken € 290,00 € 290,00 € 290,00
kamperen (1 nacht) € 90,00 € 90,00 € 90,00
Fotografie workshop € 300,00 nvt nvt

Plancius - vervolg -

prijzen per persoon
Bij boeking voor 01 mei 2012:
5% VROEGBOEKKORTING op vertrek 17 feb en 20 mrt 2013.

accommodatie 07 feb 2013
10 nachten
17 feb 2013
09 nachten
20 mrt 2013
09 nachten
B-4 pers. hut € 5.490,00 € 4.950,00 € 4.090,00
B-2 pers. hut patrijspoort € 6.490,00 € 5.850,00 € 4.790,00
B-2 pers. hut raam € 6.790,00 € 6.090,00 € 4.990,00
Deluxe 2-pers. hut € 7.190,00 € 6.490,00 € 5.350,00
C-2 pers. hut € 7.990,00 € 7.290,00 € 5.850,00
sneeuwschoenwandelen nvt nvt nvt
kajakken € 290,00 € 290,00 € 290,00
kamperen (1 nacht) € 90,00 € 90,00 nvt
Fotografie workshop nvt nvt € 300,00

bij koers US$1,00 = € 0,74

Sea Spirit

Prijzen per persoon
Heeft u eerder met Quark Expeditions gereisd? Dan komt in aanmerking voor 5% loyaliteitskorting.
Bij boeking voor 29 juni wordt een vluchtkorting van € 740,00 p.p. gegeven vanaf huttype Classic 2-pers.

Accommodatie 11 nov 2012
21 nov 2012
01 dec 2012
11 nachten
29 dec 2012
11 nachten
08 jan 2013
09 nachten
Classic 3-pers. hut € 5.399,00 € 7.323,00 € 5.843,00
Maindeck 2-pers.hut € 6.213,00 € 8.137,00 € 6.435,00
Classic 2-pers. hut € 6.657,00 € 8.803,00 € 7.027,00
Superior 2-pers.hut € 7.027,00 € 9.469,00 € 7.619,00
Deluxe 2-pers.hut € 8.433,00 € 11.467,00 € 9.173,00
Suite 2-pers. € 9.247,00 € 12.577,00 € 10.061,00
Ownerssuite € 11.097,00 € 15.537,00 € 12.281,00
Kajakken € 703,00 € 703,00 € 703,00
Kamperen € 167,00 € 167,00 € 167,00
Sneeuwschoenwandelen GRATIS nvt nvt
Cross-country skiën € 426,00 nvt nvt
Bergbeklimmen € 426,00 nvt nvt

bij koers US$1,00 = € 0,74

Sea Spirit - vervolg -

Prijzen per persoon
Heeft u eerder met Quark Expeditions gereisd? Dan komt in aanmerking voor 5% loyaliteitskorting.
Bij boeking voor 29 juni wordt een vluchtkorting van € 740,00 p.p. gegeven vanaf huttype Classic-2 pers. hut.

Acommodatie 29 jan 2013
11 nachten
20 feb 2013
11 nachten
02 mrt 2013
09 nachten
Classic 3-pers. hut € 7.323,00 € 5.917,00 € 4.437,00
Maindeck 2-pers. hut € 8.137,00 € 6.583,00 € 4.881,00
Classic 2-pers. hut € 8.803,00 € 7.027,00 € 5.177,00
Superior 2-pers. hut € 9.469,00 € 7.397,00 € 5.547,00
Deluxe 2-pers. hut € 11.467,00 € 8.877,00 € 6.953,00
Suite 2-pers. € 12.577,00 € 10.061,00 € 7.841,00
Ownerssuite € 15.537,00 € 11.837,00 € 9.617,00
Kajakken € 703,00 € 703,00 € 703,00
Kamperen € 167,00 nvt nvt

Beschikbaarheid:

De beschikbaarheid is bijgewerkt t/m  

Hutdeling:

Genoemde prijzen zijn gebaseerd op hutdeling. D.w.z. als alleengaande boekt u standaard op indeling. U betaalt dan GEEN 1-pers. toeslag. U wordt ingedeeld met reizigers van hetzelfde geslacht (dames bij dames en heren bij heren). In een 3-of 4-pers. hut kunt u uitsluitend met drie personen tegelijk of op indeling boeken. Wanneer u met twee personen van ongelijk geslacht reist, kunt u NIET in een en dezelfde 3-of 4-pers. hut geboekt worden. De een gaat dan in de herenhut, de andere in een dameshut.

Toeslag alleengebruik hutten:

Indien u alleen reist en geen hut met andere passagiers wilt delen, zijn de onderstaande toeslagen van toepassing:
Akademik Ioffe en Akademik Sergey Vavilov:
Toeslag alleengebruik 2-pers. hutten: 50%, suites: 100%.
Expedition:
Toeslag alleengebruik Categorie 2 t/m Categorie 5: 60%.
Plancius:
Toeslag alleengebruik van B-2 en C-2 pers.hut: 70%.
Ortelius:
Toeslag alleengebruik van A-2, B-2 en C-2 pers. hut: 70%.
Sea Spirit en Clipper Adventurer:
Toeslag alleengebruik van gewone 2-pers. hutten: 70%.
Toeslag alleengebruik van de Suites: 100%.

De prijzen zijn inclusief:

scheepsreis zoals omschreven, volpension aan boord (incl. koffie en thee), accommodatie aan boord op indeling, alle excursies gedurende de scheepsreis, gebruik van rubberlaarzen tijdens de scheepsreis, uitgebreide informatie (o.a. de Elmar Wereldwijzer Antarctica), (digitaal)verslag van de reis, SGR-dekking.

Extra inclusief bij de Sea Spirit en de Clipper Adventurer:
Een hotelovernachting in Ushuaia in een 2-pers. kamer (of in 3-pers. kamer indien u een 3-pers. hut aanboord geboekt heeft), groepstransfer van het hotel naar de kade en van de kade naar de luchthaven, een expeditieparka die u na de reis mag houden, evacuatieverzekering tot US$ 100.000 per persoon. 

De prijzen zijn exclusief:

retourvlucht van Amsterdam of Brussel via Buenos Aires naar Ushuaia, transfers in Buenos Aires, eventueel benodigde overnachting in Buenos Aires, eventuele brandstofstoeslag, transfers, verzekeringen, drankjes en fooien aan boord en uitgaven van persoonlijke aard. Bijdrage Stichting Calamiteitenfonds Reizen € 2,50 per boeking.

Eventuele brandstoftoeslag:

Akademik Ioffe en Akademik Vavilov:
De rederij One Ocean Expeditions behoudt zich het recht voor om een brandstoftoeslag te berekenen indien de brandstofprijzen sterk stijgen t.o.v. de prijzen van september 2011.
Expedition:
De rederij G Adventures behoudt zich het recht voor om een brandstoftoeslag te berekenen indien de brandstofprijzen sterk stijgen t.o.v. de prijzen van juli 2011.
Plancius en Ortelius:
De rederij Oceanwide Expeditions behoudt zich het recht voor om indien de prijs van een vat Brent-olie boven de US$ 90 per vat komt, een brandstoftoeslag te heffen van € 18,00 per persoon per nacht aan boord.
Sea Spirit en Clipper Adventurer:
De rederij Quark Expeditions behoudt zich het recht voor om een brandstoftoeslag te berekenen indien de brandstofprijzen sterk stijgen t.o.v. de prijzen van juli 2011. 

Benodigde vluchten, overnachtingen en/of verlenging

Indien gewenst, verzorgen wij ook uw vluchten vanaf Amsterdam of Brussel, eventuele overnachtingen en gewenste verlenging in Argentinië, Chili of op de Falklandeilanden.
Prijsindicatie vluchten: vanaf € 1.300,00 p.p. incl. luchthavenbelastingen en toeslagen.
In december gelden hogere vluchtprijzen.

Stichting Garantiefonds Reisgelden (SGR)

Ga naar de SGR informatiepagina.

Stichting Calamiteitenfonds Reizen (CFR)

Ga naar de CFR informatiepagina.

Afdrukken

Selecteer wat u wenst af te drukken: