"Hoogvlakten en valleien in Salta"
03-daagse hotelreis
Wanneer u even wilt proeven aan de sfeer en het indrukwekkende landschap van Salta, dan is dit wellicht het arrangement van uw keuze. U bezoekt de provincie hoofdstad Salta en kleine authentieke dorpen in de Andes. Tijdens de dagexcursie rijdt u door het roodgekleurde en grillige landschap naar grote hoogte. In de zomermaanden kan dit met de zogenaamde Movitrack, in de overige maanden kunt u met de Trein naar Wolken (El tren a las nubes).
Reisbeschrijving 03-daags arrangement "Hoogvlakten en valleien in Salta"
Na aankomst in de stad Salta wordt u naar het hotel van uw keuze gebracht. U heeft de verder middag en avond om de gezellige stad te verkennen. Een diner met een heerlijke lokale wijn op een van de terassen is zeker aan te bevelen.
De volgende morgen vroeg wordt u opgehaald voor de zeer lange dagexcursie. U gaat of met de Mivtrack langs het spoor of met de trein over het spoor van Salta naar San Antonio de los Cobres (het hoogst gelegen stadje langs de spoorlijn, op zo’n 3800m). Dit is een zeer spectaculair rit. U passeert onder andere een overspanning van 224m over een ravijn van 70m diep, dat dateert uit 1948!
Laat in de avond, rond 22.00u, bent u terug in de stad Salta.
Na een goede nachtrust kunt u of terug naar Buenos Aires vliegen of uw reis naar een van de andere spectaculaire delen van Argentinië of Chili vervolgen.
Movitrack of de Trein naar de Wolken
De Trein naar de Wolken rijdt van april tot november. In hoogzomer, november t/m april, kan het traject worden afgelegd met de zogenaamde Movitrack, een 4WD bus.
BELANGRIJK
Tijdens de excursie gaat u naar een hoogte van 3800m. Voor mensen met hartklachten of ademhalingsziekten kan dit problemen geven.
Benodigde vluchten, verlenging en/of combinatie
Indien gewenst, verzorgen wij tevens de benodigde vluchten.
Dit arrangement is elchts een voorbeeld. Het is eenvoudig te verlengen en te combineren met andere delen van Argentinië en/of Chili. Wilt u advies of een offerte voor een rondreis? Stuur ons per mail een lijstje met uw wensen of bel 010-2950126. Wij helpen u graag bij het samenstellen van UW reis.
Reis van dag tot dag
03-daags hotelarrangement "Hoogvlakten en valleien in Salta"
Dag 01 (dinsdag, woensdag of vrijdag)
Aankomst in Salta, transfer naar hotel. Overnachting in het hotel van uw keuze.
Dag 02 (woensdag, donderdag of zaterdag)
07.00u vertrek dagexcursie naar de wolken. Een adembenemend avontuur door schitterende landschappen en idyllische dorpen tot hoog in de Andes (4000 m). Laat in de avond (ca. 22.00u) bent u terug in Salta.
Dag 03 (donderdag, vrijdag of zondag)
Ontbijt, ochtend ter vrije besteding, transfer naar de luchthaven.
Data en Prijzen 2011
Vertrek
De arrangementen beginnen en eindigen op de luchthaven van Salta.
| Data | Reisduur |
|---|---|
| Iedere dinsdag, woensdag of vrijdag | 02 nachten |
Prijzen per persoon, vanaf
| Accommodatie | Prijs in 2-pers.kamer | Prijs in 2-pers.kamer |
|---|---|---|
| Hotel Del Antiguo Convento | ||
| Hotel del Virrey | ||
| Hotel El Solar de la Plaza | ||
| Hotel Ayres la Aldaba | ||
| Design Suites Salta | ||
| Hotel El Lagar | ||
| Hotel Kkala | ||
| Hotel Legado Mitico Salta |
De prijzen zijn inclusief:
genoemde transfers in Salta, 2 overnachtingen in het hotel van uw keuze in 2-pers. kamer, op basis van logies/ontbijt, dagexcursie per trein of Movitrack met Engelssprekende gids.
De prijzen zijn exclusief:
vluchten naar Salta, lunches en diners, (fris)drankjes, verzekeringen en uitgaven van persoonlijke aard. Tijdens de reis per Movitrack wordt ontbijt, lunch, diner en thee aangeboden voor circa US$ 40 p.p.

