Zeilreis van Tromsø naar Bodø, cultuur, natuur & op zoek naar noorderlicht
Tijdens deze reis staan de Lofoten en Ofoten centraal. Wandelingen door kleine vissersdorpen worden afgewisseld met prachtig winters landschap. Een rondvaart door de imposante Trollfjord mag zeker niet ontbreken. Onderweg kunnen met een beetje geluk Orka's en misschien Bultruggen gezien worden.
Het is een reis door een winterse landschap met oog voor natuur, cultuur en natuurlijk noorderlicht. Gaat u mee?
De reis in het kort
De reis begint in Tromsø. Na een hotelovernachting in het centraal gelegen Ishavs Hotel heeft u een groot deel van de volgende dag om de stad te verkennen.
Om 18.00u kunt u aan boord stappen van de Antigua. Als iedereen aan boord is, worden de trossen losgegooid en wordt er richting de Lofoten gevaren.
Onderweg zullen plaatsen als Skrolsvik, Harstad, Hannøy en Lauksvik worden bezocht. In Lauksvik wordt een bezoek gebracht aan het Noorderlichtcentrum van de Nederlandse Rob Stammes. Daarna wordt de prachtige Trollfjord bezocht. Verder op de Lofoten worden Henningsvær en Kabelvåg bezocht.
's Avonds legt men aan in de haven van Bodø. Nog een laatste overnachting aan boord van de Antigua, waarna u in Bodø van boord gaat.
U kunt van hier terugvliegen of u kunt uw verblijf verlengen met enkele dagen in deze gezellige stad of een ander deel van Noorwegen.